flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Кіровський районний суд м. Дніпропетровська

А ви знаєте як врятувати життя людини до приїзду швидкої допомоги?

31 травня 2019, 12:23

    Працівники Іллічівського районного суду м. Маріуполя знають!

    Ніхто не може надавати першу медичну допомогу, окрім медиків, однак ми всі стикалися з ситуаціями, коли хтось потребує невідкладної допомоги: міг трапитися нещасний випадок, тепловий удар, дорожньо-транспорта пригода. Ази першої домедичної варто знати всім, адже саме до приїзду медиків часто спливає дорогоцінний час, коли можна врятувати життя чи не допустити погіршення стану. Надавати таку допомогу можуть усі, хто пройшли спеціальне навчання та здатні убезпечити до приїзду медиків. 

   Саме тому керівник апарату суду Наталя Рахуба вирішила організувати навчання з вказаної теми аби вміти допомогти у критичний момент як собі, близьким, так і відвідувачам суду, бо нещасний випадок може трапитись з кожним та будь де. 

  Завідуючий підстанцією швидкої медичної допомоги в Кальміуському районі Едуард Екзархо розпочав тренінг з інформації про нормативно-правові акти, що регулюють діяльність швидкої допомоги, порядок та підстави виклику швидкої, найпоширені випадки таких викликів.

   Лікар Іллічівської лікарні швидкої допомоги Володимир Моїсеєв провів практичне навчання з працівниками суду на тему «Надання домедичної допомоги працівниками апаратів судів»

    Обговорені наступні питання:

  • Які можуть траплятись основні невідкладні стани з людиною? (інфаркт міокарда, гостра серцево-судинна недостатність, аритмія, гіпертонічний криз, приступ бронхіальної астми, алергія, анафілактичний шок, коматозний стан при цукровому діабеті, отруєння, травми та поранення, ураження струмом, раптові пологи тощо)
  • Як розпізнати симптоми хвороби або стану людини, що потребує невідкладної домедичної допомоги та виклику швидкої
  • Які повинні бути першочергові дії працівників суду в ситуації, якщо людині раптом стало зле
  • Яку інформацію повідомляти медичним працівникам при виклику швидкої допомоги
  • Який алгоритм дій при наданні першої медичної допомоги
  • Що має знаходитись в аптечці для надання невідкладної допомоги людині
  • Який рекомендований список медичних препаратів, необхідний для полегшення стану людини, не пов’язаного з невідкладним станом – ОРВІ, харчове отруєння, різні види болі, тиск, алергія тощо.

   Практичні заняття були вкрай корисними для служителів Феміди, багато нової інформації було навіть шоком для багатьох, однак зараз ми точно знаємо як діяти в надзвичайній ситуації.

    Завідуючий підстанцією швидкої медичної допомоги в Кальміуському районі Едуард Екзархо розпочав тренінг з інформації про нормативно-правові акти, що регулюють діяльність швидкої допомоги, порядок та підстави виклику швидкої, найпоширені випадки таких викликів.