На конференцію із 43 (27 суддів окружних та 9 суддів апеляційних адмінсудів, 6 ВАСУ та 1 ВСУ) прибув 41 делегат.
Відповідно до порядку денного роботи конференції суддів адміністративних судів України розглянуто два питання: про обрання делегатів позачергового з'їзду суддів України від адміністративної юрисдикції, а також звіт ради суддів адміністративних судів.
Зокрема, зі звітом про діяльність ради суддів адміністративних судів виступив її голова Микола Кобилянський. За його словами, впродовж лютого 2013 року – березня 2014 року проведено 16 засідань Ради, на яких прийнято понад 190 рішень. До органів державної влади та органів суддівського самоврядування надіслано понад 300 листів щодо вирішення питань діяльності адміністративних судів. З метою здійснення контролю за організацією діяльності адміністративних судів, Радою суддів упродовж зазначеного періоду проведено вивчення стану організації роботи та надано методичну допомогу Донецькому і Вінницькому апеляційним, Донецькому, Луганському, Вінницькому, Хмельницькому та Чернівецькому окружним адміністративним судам. Також у порядку контролю, вивчено окремі напрямки діяльності Одеського та Київського апеляційних адміністративних судів. Результати вивчення обговорено на засіданнях Ради та прийнято відповідні рішення, - відзначив Микола Кобилянський. Радою суддів адміністративних судів приділялась значна увага кадровим питанням: призначення суддів на адміністративні посади в судах і зарахування до резерву суддів на заміщення адміністративних посад, а також особливо актуальними були питання фінансового забезпечення судів адміністративної юрисдикції. "Попри досить активну діяльність Ради у вирішенні питань фінансування апеляційних та окружних адміністративних судів, такі питання залишаються досить гострими. Особливо це стосується оплати праці працівників апаратів судів, адже їх середня заробітна плата становить зараз 1200-1800 гривень", - наголосив голова ради суддів адміністративних судів.
Наприкінці своєї доповіді Микола Кобилянський не зміг обійти увагою зміни в законодавство про судову систему. Йдеться про кілька варіантів законопроекту "Про відновлення довіри до судової системи", поданих Кабінетом Міністрів України та окремими народними депутатами до парламенту. "Всі ми підтримуємо обраний народом України шлях до демократичних цінностей та правової держави", - зазначив голова Ради. Однак, за його словами, судді стурбовані спробами заміни кваліфікованих реформаторських рішень у правовій сфері політичними закликами. Він підкреслив, що потрібно пам'ятати про необхідність дотримання незалежності суддів.
Свою думку щодо роботи Ради та поточної діяльності судової влади також висловили в.о. голови Вищого адміністративного суду України Михайло Цуркан, глава ВККСУ Ігор Самсін, делегат від ВСУ, суддя Верховного Суду України Петро Панталієнко, судді адміністративних судів.
Конференцією прийнято рішення про обрання делегатів на ХІІ позачерговий з’їзд суддів України.
У роботі конференції оголошено перерву, тобто її робота може бути продовжена в будь-який час до з'їзду суддів України, який відбудеться 7 квітня.